Dolar $
32.79
%0.82 0.26
Euro €
35.31
%0.87 0.3
Sterlin £
41.62
%0.49 0.2
Çeyrek Altın
4029.87
%2.09 81.63
SON DAKİKA
Ayşe KIRCA | Perakende Çarşamba 22 Mayıs 2024 20:54

CONVERSE'DEN DUNGEONS & DRAGONS KOLEKSİYONU

Converse, DUNGEONS & DRAGONS iş birliğiyle dünyanın en çok oynanan rol yapma oyununun 50. yılını anmak için özel bir ayakkabı ve giyim koleksiyonu hazırladı.

Converse'den DUNGEONS & DRAGONS Koleksiyonu

Öne çıkan bu iki Chuck 70 tasarımı, D&D'nin temel kurallar kitabı olan "Oyuncular Kılavuzu," "Dungeon Master'ın Rehberi" ve "Canavarlar El Kitabı" içindeki resimlere, grafiklere ve karakterlere odaklanarak büyüleyici bir dünyanın kapılarını açıyor. Koleksiyon, ayakkabıların yanı sıra tişört, şort ve şapkadan oluşan bir giyim seçkisi de içeriyor.

 

Maceraperest oyun severlerin gözünden tasarlanan Converse x DUNGEONS & DRAGONS koleksiyonu; "Dungeon Master" tarafından yaratılan iyiler ve kötüler arasındaki ilişkiyi tasarımlarda vurgularken nostaljik tarzı ve ince detaylarıyla dikkat çekiyor.

 

Oyunda yer alan 20 kenarlı D20 zarlarına atıfta bulunarak tasarlanan Chuck 70 silüetleri, Chuck yamasında yer alan yıldız deseniyle ön plana çıkıyor ve tüm ayakkabı modelleri, oyuna göndermeler yapan ikonik tasarımlarla buluşuyor. Tüm ayakkabı stilleri, dilin iç kısmında oyunun tarihine göndermeler içeriyor. 

 

D&D fanlarını onurlandıran bu özel koleksiyon, “Canavarlar El Kitabı"nda tanıtılan ve popüler film DUNGEONS & DRAGONS: Honor Among Thieves’te yer alan ikonik Mimic canavarına ithafen tasarlanan bir ayakkabı kutusuyla satışa sunuluyor.


D&D'nin ortak yaratıcısı Gary Gygax'ın hayatını ve eserlerini kutlayan Koleksiyon, ilk kez DUNGEONS & DRAGONS hayranlarının en büyük etkinliği olan Gary Con XVI'da 21-24 Mart’ta sergilendi.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR