Dolar $
32.71
%0.56 0.18
Euro €
35.21
%0.61 0.21
Sterlin £
41.51
%0.2 0.08
Çeyrek Altın
4017.59
%1.78 69.5
SON DAKİKA
Hibya Haber Ajansı | Yerel Yönetimler Perşembe 23 Mayıs 2024 07:00

İMAMOĞLU: UMARIM TARİHİN EN BAŞARILI 5 YILINI KADIKÖYÜMÜZE YAŞATIRIZ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı'na tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

İmamoğlu: Umarım tarihin en başarılı 5 yılını Kadıköyümüze yaşatırız

İmamoğlu, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden başarıyla çıkan Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı’na tebrik ziyaretinde bulundu. Kösedağı, İmamoğlu’nu Kadıköy Belediyesi’nin eski merkez binası olan Şehremaneti Sanat ve Edebiyat Kütüphanesi’nde ağırladı. 

Kösedağı ile yaklaşık 10 yıllık bir Büyükşehir Belediyesi mesaileri olduğunu aktaran İmamoğlu, “Bunun 5 yılı çok etkin, çok aktif bir icracı dönemin içinden de geçti. Dolayısıyla Kadıköy'e dönük, geçtiğimiz 5 yılda büyükşehir belediyesi olarak yaptıklarımızın ve yapmak istediklerimizin birebir şahidi olan bir yol arkadaşımız.” dedi.

İmamoğlu, “Umarım tarihin en başarılı 5 yılını Kadıköyümüze yaşatırız. Bu hedefle Mesut Kösedağı Başkanımıza, kıymetli siyasi yol arkadaşlarına, aynı zamanda bürokraside görev alan değerli arkadaşlarımıza ve bütün Kadıköy halkına, bu 5 yılda başarılar dilerim. Allah bizi utandırmasın. İnşallah güzel sonuçlar elde ederiz” diye konuştu.

Kadıköy Belediye Başkanı Kösedağı, İmamoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti, “Başkanım sizi evinizde, Kadıköy'de ağlamaktan onur duyuyoruz, gurur duyuyoruz. Sizi ve heyetinizi zaten yıllardır tanıyoruz, beraber de çalışıyoruz. Bu dönemde de yine Kadıköy Belediyesi ile Büyükşehirle beraber çok sıkı çalışma arzusundayız hem yatırım anlamında hem bilgi birikim anlamında. Evinize hoş geldiniz başkanım” sözleriyle dile getirdi.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR