Dolar $
32.2
%0.05 0.01
Euro €
34.86
%0.07 0.02
Sterlin £
40.94
%-0.05 -0.02
Çeyrek Altın
3965.45
%-1.49 -59.24
SON DAKİKA
Hibya Haber Ajansı | GÜNCEL Cumartesi 20 Nisan 2024 17:00

KAYSERİ'DE "OSB TEKNİK KAMPÜSÜ" İÇİN İMZALAR ATILDI

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve iş insanı Mehmet Altun ile birlikte Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Teknik Kampüsü protokolüne imzayı attı.

Kayseri'de "OSB Teknik Kampüsü" için imzalar atıldı

Kayseri Valiliği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Organize Sanayi Bölgesi, Kayseri Üniversitesi ve iş insanı Mehmet Altun iş birliğinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ne Mühendislik Fakültesi Binası’nın protokolü imzalandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza protokol törenine, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ve iş insanı Mehmet Altun katıldı.

İmza protokolünde konuşan Bakan Özhaseki, “Kayseri’ye her geldiğimizde ya belediyelerimizin açılışı, temel atma töreni oluyor veya mutlaka bir hayırseverimizin eğitimle, sağlıkla ilgili bir güzel eserine ön ayak oluyoruz, bugün o günlerden birisidir.” dedi.

ABONE OL