Dolar $
33.05
%0.66 0.21
Euro €
36.14
%0.73 0.26
Sterlin £
42.98
%0.79 0.33
Çeyrek Altın
4192.19
%0.52 21.53
SON DAKİKA
Kaya TEMEL | Bankacılık Perşembe 20 Haziran 2024 15:07

BULLS YATIRIM, YENİ GENEL MÜDÜRLÜK OFİSİNİN AÇILIŞINI COŞKUYLA KUTLADI!

Türkiye'nin önde gelen borsa aracı kurumlarından Bulls Yatırım, Levent'teki yeni Genel Müdürlük ofisinin kapılarını büyük bir coşkuyla açtı. Bulls Yatırım, yeni ofisinin sunduğu modern olanaklarla hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor.

Bulls Yatırım, Yeni Genel Müdürlük Ofisinin Açılışını Coşkuyla Kutladı!

12 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen açılışa, Bulls Yatırım'ın iş ortakları, müşterileri ve sektörün önde gelen isimleri katıldı.Bulls Yatırım'ın Levent'in merkezinde yer alan yeni Genel Müdürlük ofisi, modern tasarımı, ulaşım kolaylığı, prestijli konumu  ve geniş olanakları ile çalışanlarına ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor. 

Açılış töreninde konuşan  Bulls Yatırım Menkul Değerler Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akkaya,yeni ofisin şirkete getireceği avantajları ve projeleri şu şekilde vurguladı: “Yeni ofisimiz, müşterilerimize daha etkin ve hızlı hizmet sunmamızı sağlayacak modern altyapısı ve geniş çalışma alanları ile verimliliğimizi artıracak. Ayrıca, burada gerçekleştireceğimiz projeler ve etkinliklerle sektördeki konumumuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.”

Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar

Bulls Yatırım’ın yeni Genel Müdürlük ofisinin açılışı, yatırımcılar ve finans dünyası tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Açılışa katılan davetliler, Bulls Yatırım’ın sunduğu hizmetler ve yeni ofis hakkında ayrıntılı bilgi edinme fırsatına sahip oldular. Şirketin yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı, Türkiye genelinde daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşma hedefi açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Açılışta bir değerlendirmede bulunan Bulls Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Burak Salman sermaye piyasalarının Türkiye’de hızlı büyüdüğünü ama buna rağmen daha gidilecek çok yol olduğunu söyledi. Bulls Yatırım’ın bu hızlı büyüyen piyasada büyük oyunculardan biri olacağını belirten Salman bu sebeple iyi tasarlanmış yeni bir ofisin bu büyümeye katkı vereceğine inandıklarını söyledi. 

Bulls Portföy Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mansur Çelepkolu ise açılışta yaptığı değerlendirmede müşteri beklentilerine yönelik yeni ürünler çıkaracaklarını bunun için önemli bir kadro ve teknoloji yatırımı yapıldığını belirtti. Yatırımcıların dünyanın her yerinden portföylerine ve işlemlerineulaşabilecekleri bir alt yapı kurduklarını belirten Çelepkolu bunun için yeni ofisin önemli bir merkez olacağını ifade etti. 

Yeni Genel Müdürlük ofisi, Bulls Yatırım’ın sadece fiziksel bir değişim gerçekleştirmesiyle kalmayıp, aynı zamanda hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Bu yeni adım, şirketin müşterileriyle olan güçlü ilişkilerini daha da sağlamlaştırarak, sektördeki yenilikçi ve öncü rolünü pekiştirmesine önemli katkı sağlayacak.

 


ABONE OL