Dolar $
33.07
%0.63 0.2
Euro €
36.06
%0.71 0.25
Sterlin £
42.95
%0.75 0.31
Çeyrek Altın
4192.93
%0.54 22.26
SON DAKİKA
Ayşe KIRCA | Perakende Perşembe 20 Haziran 2024 14:20

METRO TÜRKİYE MAĞAZALARINDA BAYRAMIN TADINA TAT KATAN LEZİZ İKRAMLIKLAR SİZLERİ BEKLİYOR!

Paylaşmanın, dayanışmanın ve birlikteliğin anlam bulduğu Kurban Bayramı, tadına doyulmaz ikramlıklarla ayrı bir lezzet kazanıyor. Bayram buluşmalarının olmazsa olmazı şekerleme, çikolata, lokum ve drajeler, en leziz çeşitleri ile Metro Türkiye raflarında yerini aldı. 'Çok Al Az Öde' avantajlarıyla Metro Türkiye mağazalarında sizleri bekleyen ikramlıklarla bayram coşkusu daha da katlanacak!

Metro Türkiye Mağazalarında Bayramın Tadına Tat Katan Leziz İkramlıklar Sizleri Bekliyor!

Yardımlaşmanın ve dayanışmanın anlam kazandığı Kurban Bayramı, tüm aile bireylerinin ve dostların bir araya gelip paylaştığı ikramlıklarla ayrı bir tat kazanıyor. Herkesin sevgiyle kucaklaştığı bayramlaşmaların tadı, en leziz şekerlemeler ve çikolatalarla çıkıyor. Metro Türkiye, bu en özel buluşmaların keyifle yaşanması için tadına doyulmaz bayram ikramlıkları sunuyor.

Kurban Bayramı için Metro Türkiye’nin raflarına taşıdığı ikramlık çeşitleri ile dilediğiniz lezzette bir bayram geçirmeniz mümkün! Madlen çikolatadan bonbon şekere, truffle çikolatadan Hindistan cevizi toplarına, lokum ve helvadan badem şekerine, draje çikolatalardan yumuşak şekerlere zevkinize uygun kaliteli ve lezzetli 150’den fazla çeşitte bayram ikramlıkları sizleri bir arada tek bir adreste bekliyor. Tadına doyamayacağınız ikramlıklar, “Her Gün Çok İyi Fiyat” avantajıyla Metro Türkiye mağazalarında yer alırken, toplu alımlarda “Çok Al Az Öde” ile sağlanan fayda daha da artıyor. 

Misafirleriniz ve sevdiklerinize özel Fine Life seçenekleri 

Metro’nun kendi markası olan Fine Life çikolata ve şekerlemeler hem misafirlerinize sunabileceğiniz hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çeşitleriyle Kurban Bayramı’nıza unutulmaz bir tat katmaya hazır.   

Beyoğlu çikolatasından badem şekerine, çakıl çikolatadan madlene, kahveli, ayvalı, frambuazlı, kuru üzümlü drajelerden bitter veya sütlü seçenekleriyle fındıklı, fıstıklı ve bademli drajelere kadar zengin ürün çeşitliliği sunan Fine Life markası ile şekerlemenin en tatlı hallerini bulabilirsiniz. Portakal, mentol ve okaliptus aromalı bonbon şekerlere de Metro kalitesiyle Fine Life markası altında mağazalarda ulaşabilirsiniz.

Kurban Bayramı’na özel birbirinden farklı mutfak çözümleri Metro’da!

Derin dondurudan mangal ve barbekü çeşitlerine, düdüklü tencerelerden gıda torbalarına kadar Kurban Bayramı'nda ihtiyacınız olabilecek tüm mutfak çözümlerinin adresi de yine “Çok Al Az Öde” avantajıyla fark yaratan Metro Türkiye. 

ABONE OL