Dolar $
32.21
%0.05 0.01
Euro €
34.96
%0.32 0.11
Sterlin £
40.96
%-0.01 -0
Çeyrek Altın
3966.06
%-1.47 -58.64
SON DAKİKA
Paraf üstü web
Halkbank mobil
Kobi Çarşamba 17 Mart 2021 15:03

HEDEF KOBİ'LER

Paket servis yapmak isteyen ya da halihazırda yapan, fakat kurye bulamayan işletmelere motosikletli kurye tedariki sağlayan Ulak APP bugün; 50'den fazla kurumsal firmaya, 32 ilde hizmet veriyor.

Hedef KOBİ'ler

Kurumsal taraftaki hedeflerinin KOBİ’ler olduğunu söyleyen ULAK Yazılım Teknoloji A.Ş. Kurucusu Sabri Sami Toker, bugün cirolarının yüzde 90’dan fazlasını kurumlara verdikleri taşıma hizmet altyapısından geldiğini belirtti. ULAK’ın  sektörün gelişimi için yazılım geliştirmeye devam ettiğini belirten Toker, İstanbul Avrupa, Anadolu  yakası ve Bursa’da operasyon ve eğitim merkezlerinin olduğunu, hedeflerinin bu operasyonları Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep’e taşımak olduğunu belirtti. 

Paket servis yapmak isteyen ya da halihazırda yapan, fakat kurye bulamayan işletmelere motosikletli kurye tedariği sağlayan ULAK, kurumsal kurye kiralamada hedef büyüttü. Kurumsal taraftaki hedeflerinin KOBİ’ler olduğunu söyleyen ULAK Yazılım Teknoloji A.Ş. Kurucusu Sabri Sami Toker, KOBİ’ler dışında holdinglere bağlı zincir restoranlardaki marka sayılarını artırmak istediklerini söyledi. 

Bugün 50’den fazla kurumsal firmaya, 32 ilde hizmet verdiklerin söyleyen Toker, yazılım alt yapıları sayesinde kuryenin sahadaki tüm sürecini ekrandan yönetebildiklerini ve süreç nedeniyle müşterilerin ULAK App’i tercih ettiklerini söyledi. İşlerini her daim start-up ruhu ile yönettiklerini belirten Toker, ”ULAK olarak işimizde hızlı aksiyonlar alabiliyoruz ve her an ulaşılabilir olmayı ön planda tutuyoruz. Yazılımımızı sadece App tarafında kullanmayıp geliştirdiğimiz API entegrasyon alt yapılarıyla kurumsal şirketlerle yaptığımız iş birlikleri sonucunda halihazırda şirketimizin değerini 10 milyon TL’ye çıkarmış durumdayız” dedi. 

“Hedefimiz 2 bin 500 kuryeye ulaştı”

ULAK’a özel sertifikasyon ve eğitim sürecinden geçmiş, özenle seçilen sürücüler ve genç motosiklet filosu ile iş ortaklarına hizmet verdiklerini belirten Toker, “Bugün için henüz 32 ilde hizmet veriyoruz.  Ancak,  tüm Türkiye’de hizmet verebilme kabiliyetimiz var. Hedef kitlemiz arasında bankalar, finans kurumları, elektrik idareleri gibi sözleşme imzalatma ihtiyacı olan firmalarda var.  Türkiye’nin en önemli markalarına hizmet veriyoruz. Şu anda ciromuzun yüzde 90’dan fazlası kurumlara verdiğimiz taşıma hizmet altyapısından geliyor. ULAK olarak sektörümüz özelinde yazılım geliştirmelerimiz devam ediyor, teknolojiyi kullanarak iş verimliliğini arttırarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Şu an İstanbul Avrupa, Anadolu yakası ve Bursa’da operasyon ve eğitim merkezlerimiz mevcut. Büyük restoran zincirleri ile yapacağımız iş birlikleri ilerledikçe Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep gibi büyük şehirlerde operasyon ve eğitim merkezi açılışları gerçekleştirmeye devam edeceğiz. 2021 yılı sonunda bize ait 1000 motosiklet filosu ve 2500 kurye adetlerine ulaşarak 2022 yılına bu hedef adetler ile girmeyi planlıyoruz” açıklamasında bulundu. 

ABONE OL